Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHosté potvrdili pozici lídra.

MĚSTO TOUŠKOV - Přebor Plzeňského kraje ve fotbalu: Sokol Město Touškov – FK Tachov 2:5 (2:2)

K závěrečnému zápasu podzimní části Přeboru Plzeňského kraje ve fotbalu cestoval vedoucí FK Tachov do Města Touškova. Lídr soutěže si výhrou 5:2 upevnil vedení a stal se podzimním mistrem, když neokusil hořkost porážky.

Už ve 25. vteřině prošel domácí obranou kapitán Tachovanů Lad. Čížek, ovšem gólmana nepřekonal. V desáté minutě střílel Hudec těsně vedle branky a úvodní nápor hostů korunoval v 15. minutě po akci Chady jeho fotbalové dvojče M. Bečvář – 0:1. Tachované i v dalších minutách byli aktivnější. V 17. minutě pálil Hudec nad branku, gólem neskončila ani akce Malého a následná hlavička Chady. Ve 24. minutě chyboval ve středu hřiště Malý a protiútok domácích zakončil Lambor – 1:1. Ve 31. minutě už ale bylo opět všechno jinak. Hosté zahráli nepovedený rohový kop, Hudec vrátil z voleje míč do šestnáctky Touškova a Lukáš Čížek poslal Tachov do vedení – 1:2. O dvě minuty později přišla opět chyba na straně hostů a Scheinherr prostřelil Valentu – 2:2. Domácí ožili a ve 37. minutě se zlobili na rozhodčího. Jejich dlouhý nákop ´nezkrotil´ Valenta napoprvé a míč se pohyboval na brankové čáře. Touškovští se po této akci dožadovali uznání branky, arbitr byl proti. Poločas zakončila akce Chady a následná nepřesná střela Bečváře.

Po změně stran začal opět lépe Tachov, ale střely Malého a Chady se mezi tyče nevešly. Hosté tak udeřili po hodině hry, kdy míč putoval po ose Chada, Hudec a Bečvář. Posledně jmenovaný gólově zakončil – 2:3. V dalších minutách centr Hudce zakončoval nepřesně Luk. Čížek. V 75. minutě se ke slovu dostali domácí, ovšem Holý střílel těsně nad branku. Dvě minuty nato Chada neuvěřitelnou bombou trefil gólmana, to samé se podařilo Luk Čížkovi. V 84. minutě stálo při Tachovu štěstí. Závar před jejich brankou ´ukončil´ Valenta. Závěr už patřil hostům, kteří po akci Bečváře a zakončení Chady vedli 2:4 a po minutě pobytu na hřišti se trefil střídající Boček – 2:5.

František Hlas