10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Černý podzim Jankova - na závěr 1:7.

JANKOV – BZOVÁ 1:7 (1:3) – Domácí nastoupili již s Janouškem a kapitánem V. Maxou, kterým skončil trest, a před zápasem si nikdo nepřipouštěl nic jiného než tři body. Vystřízlivění z euforie však přišlo velmi rychle.  Už ve 2. min. se po pravé straně uvolnil velmi dobře hrající hostující Ehl a bezpečně dal na 1:0.  Domácí však odpověděli hned v 8. min., kdy si trestný kop na hranici velkého vápna postavil M. Pulec a přesnou střelou k pravé tyči překvapil hostujícího brankáře Šilhavého –  1:1. Po vyrovnání se hrál solidní fotbal a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy domácí vstřelí další gól. Hosté  ve 30. min. zahrozili, avšak brankář Hrubý Ehlovi míč z nohy sebral. Hned o minutu později po hrubé chybě domácí obrany byl již proti střele s chutí hrajícího Ehla bezmocný – 1:2. Ještě do poločasu opět po hrubé chybě obrany prošel míč až k Číhařovi, který z malého vápna dal na 1:3. V těchto chvílích se ukázalo, jak citelně chybí dlouhodobě nemocný stoper Řezníček. Ve druhém poločase ještě svitla naděje při šanci Kupky ve 40. min., ale z prostoru penalty nikým neatakován přestřelil. Trest přišel hned ve 49. min, kdy hostující Černý dal na 1:4, a  když v 51. min. Ehl zvýšil na 1:5, domácí již nenašli způsob, jak odpovědět a mužstvo začalo spíše připomínat  soubor písní a tanců než divizní jedenáctku. V 66. min. přidal hostující Číhař gól na 1:6,  tentýž hráč dal v 81. min. na 1:7. Za špatného počasí na velmi dobře připravené hrací ploše stačil hostům s jedním hráčem na střídání k vysokému vítězství průměrný výkon, pro domácí byl vysvobozením konečný hvizd rozhodčího...

ŽK 3:1, 50 diváků, rozhodčí Mareška. Jankov: Hrubý  -  Bláha, Kursa, P. Pulec (38. Štěcha),  Kupka - Maršán (64. P. Maxa, M. Pulec, V. Maxa, Holba - P. Stejskal, Janoušek. (km)