Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNad trenéry visí otazník.

SUŠICE/KLATOVY - Zůstane v jarní části fotbalové soutěže na lavičce divizních Klatov trenér Karel Krejčí? Odejde po podzimu z postu sušického trenéra Vladimír Lešetický? A kdo bude trénovat klatovské béčko? Nad jmény koučů některých týmů stále visí otazníky.

Poté, co se po odvolání klatovského trenéra Milana Dejmka spustily koučovské rošády v Klatovech, Horažďovicích a Sušici, nikdo z nových koučů zatím neví, zda na nové židli zůstanou i pro jarní části soutěží.

„Nechal jsem si zatím čas na rozmyšlenou. Myslím, že do konce týdne bych měl mít jasno,“ řekl v sobotu trenér divizních Klatov Karel Krejčí. Ten Deníku potvrdil, že od vedení klatovského klubu nabídku, aby zůstal, dostal. Ale nechal si čas na rozmyšlenou. „Zatím bych rád alespoň do konce listopadu s mužstvem jednou týdně trénoval,“ dodal Krejčí.

Stejně jako on i trenér Sušice hrající krajský přebor přišel na koučovský post jen do konce podzimu. „Dohoda se sušickým klubem zněla jasně jen do konce podzimu. Proto ani nemohu odhadovat, jak by měla probíhat následná zimní příprava,“ uvedl sušický kouč.

Ve stejné soutěži, krajském fotbalovém přeboru, trénuje klatovské béčko Ivo Lužný. „Očekávám, že se sejde výbor a řekneme si, co dál. Ve hře je áčkový i béčkový tým, ale i třeba mé působení v roli trenéra. Až pak bude jasno,“ uvedl Ivo Lužný.

Radmila Nagovská