11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Podzimní část nejvyšší krajské soutěže měla o víken­du na programu poslední pat­nácté kolo. V sobotu se odehrá­lo většinou na těžkých teré­nech všech šest zápasů, z ne­dělních dvou však už ani jed­no. V souboji o druhé místo po­razil Chrást brankou v po­slední minutě Holýšov těsně 2:1. Vedoucí Tachov vyhrál v Touškově, klatovská rezerva získala v souboji se Sušicí druhý bod.

Chrást – Holýšov  2:1
Utkání se hrálo za mírné převahy domácích, kterým za­jistil tři body až v poslední mi­nutě tečovanou střelou z pří­mého kopu kanonýr Bezdička.
Nejlepší hráči: Fiala - Janča. Po­ločas: 1:1. Branky: 31. (PK) a 90. Bez­dička -14. Jeniš. Rozhodčí: Bogdan. ŽK 2:6. ČK: 0:1 (89. Snášel). Diváků: 260.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička, Mojžíš, Komárek (85. V. Tyr), Diepold (81. Kroc), Fiala, Haidel­mayer, Křen, M.Tyr. Hrající trené­ři J. Diepold a R. Fiala.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš (85. Vrba), Tlustý, Procházka, Šimka. Trenér Š. Hirschl.

Rapid Plzeň -Horní Bříza  1:0
Hosté byli po celý zápas ne­čekaně lepším týmem; měli i více šancí, ale selhali v kon­covce. Jediný gól utkání vstře­lil chytrým lobem Hucl.
Nejlepší hráči: Kovařík - J. Roz­mara. Poločas: 0:0. Branka: 68. Hucl. Rozhodčí: Křen. ŽK: 4:1. Diváků: 60.
Rapid: Nikrmajer - Janout (67. Metlický), Zaoral, Pata, Buček, Brabec, Liška, Korda, Hucl (89. Su­šánka), Kovařík, Peroutka (46. Hr­dina). Trenér J. Jílek.
H: Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs, Holík, Štefánek, F. Rozmara, Kohout (83. Bíba), J. Rozmara (60. Vacek), Jagerčík, P. Chocholatý. Trenér R. Menkyna.

Chanovice-Stříbro  5:3
Domácí měli v první půli vý­raznou převahu a získali dvoubrankový náskok. Ten hosté po přestávce vymazali, ale Chanovice je opět dostaly pod tlak a zápas dovedly s pře­hledem k vítěznému konci.
Nejlepší hráči: Tafat-Bednář. Po­ločas: 2:0. Branky: 6. a 87. Tafat, 39. Strakoš, 64. Kučera, 67. Černohor­ský-61. Vágner, 63. Hřebík, 85. Ka­sl. Rozhodčí: Kopejtko. Bez ŽK. Di­váků: 80.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Frý­zek, Hnídek (35. Hausleitner), Var­ga, Strakoš, Kučera (72. Votava), Tafat, Černohorský, Zdeněk, Ko­cour (82. Krch). Trenér M. Ram­bousek.
Stříbro: Kostelníček - Míčka, B. Andrle, Hřebík (75. Slába), Uhlíř, Jareš, Kasl, Šaman (71. Havel), Bednář, Houdek (59. Valena), Vág­ner. Trenér M. Ttiuna.

Bolevec - Rokycany  2:1
Ve vyrovnaném souboji roz­hodl střelec obou branek Bo­levce Greif. Rokycany v závě­ru, přestože hrály v deseti, snížily, vyrovnat však už ne­stačily.
Nejlepší hráči: Greif- Schveinert. Poločas: 1:0. Branky- 40. a 54. Greif - 80. Schveinert. Rozhodčí: Kafka. U: 13. ČK: 0:1 (70. Kučera). Diváků: 80.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, J. Pelnář, Šnaider, Márz, Brejcha, Šanoba (84. Humpál), M. Pelnář (58. Thomayer), Greif, Šiml (90. Nykles). Trenér V. Opl.
Rokycany: Kadlec - Jícha, Rýdl, Čihák, Schveinert, Tobrman, Mra­ček (68. Procházka), J. Scheinherr, Brož, Světlík, Hereit (38. Kučera). Trenér P. Aubrecht.

Město Touškov-Tachov  2:5
V první půli domácí dvakrát srovnali náskok lídra. Po ho­dině hry strhl vedení na stra­nu Tachova Bečvář, branka Lambora nebyla pro ofsajd uznána. Hosté v závěru potvr­dili svou výhru dvěma góly.
Nejlepší hráči: Lambor - Bečvář. Poločas: 2:2. Branky: 25. Lambor, 33. M. Scheinherr-15. a 61. Bečvář, 32. Lad. Čížek, 88. Chada, 90. Boček. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Divák.. 100.
M. Touškov: Matas - J. Fiirbacher (70. Královec), Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher, Lambor, Havlíček, Vr­ba (67. Svoboda), Holý, Brand, M. Scheinherr (71. Nosek). Trenér K. Bárta.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Machač (70. Šácha), Hudec (90. Boček), Lad. Čížek, J. Vi­terna, Chada, Bečvář, Malý. Trenér M. Chada.

KlatovyB -Sušice  2:2
Za stálého sněžení se hrálo na těžkém terénu. Bojovní domácí vedli již 2:0, ale hosté po přestávce během dvou mi­nut srovnali na konečný stav.
Nejlepší hráči: Vacovský - Kočí. Poločas: l:0. Branky: 23. Vítovec, 46. Ježek - 50. Kočí, 52. Kodýdek. Roz­hodčí: Urban. ŽK 4:2. Diváků: 50. '
Klatovy B: Herman - Vacovský, Voráček, Jakubec, Hromada, Ko­táb, Žitník, Vítovec, Ježek, Toman, Adamka (46. Mezsároš). Trenér I. Lužný.
Sušice: Míček - Kodýdek, Klíma, Hupka, Prchlík, Hrach, Cihlář, Sládek (46. Junek, 80. Bešta), Hubá­ček, Procházka, Kočí. Trenér V. Le­šetický.

Manětín -Přeštice
Utkání se pro nezpůsobilý terén nehrálo. „Hřiště bylo po dopoledním sněžení a dešti pod vodou, hrát se opravdu nedalo. Dohodli jsme se na ná­hradním termínu na neděli 18. 11. Hrát budeme na umělé trá­vě v Žihli, přesný čas výkopu ještě dohodneme," uvedl tre­nér Manětína Zdeněk Štolka.

Zbůch-SKZČE Plzeň
Hlavní rozhodčí Tyc neuznal terén způsobilý ke hře. „Ještě dopoledne zde hrál dorost, ale po polední průtrži bylo hřiště pod vodou. Se soupeřem jsme se na náhradním termínu ne­shodli, rozhodne tedy STK," komentoval situaci předseda fotbalového oddílu Baníku Zbůch Richard Spiller.