11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Výsledky divize sk. A souhrnně.

Poslední podzimní kolo fotbalové divize přineslo pře­kvapivou výhru Klatov na pů­dě Strakonic. Úspěšně bojova­ly doma i Domažlice a s výbor­nou Třeboní získaly bod. Vy­soké porážky z venku si při­vezly Horažďovice a Doubrav­ka. Vejprnice statečně vzdoro­valy vedoucímu celku tabulky, ale na bodový zisk nedosáhly.

Skupina A

Strakonice - Klatovy  1:3
Fotbalovější hosté ovládli umělý trávník. V úvodu Koppa vychytal gólman a Hanzlík mířil nad. Potom však Sýkora přesně přihrál a Hanzlík se trefil k tyči. Za chvíli po brejku a centru Mužíka technicky přeloboval gólmana Sýkora. Z trápení tvrdě hrající Jihoče­chy nevysvobodil ani kon­taktní gól. Výhru výborných Klatov jistil střelou po odraže­ném míči Presl a několik šancí zůstalo ještě nevyužito.
Poločas: 0:2. Branky: 59. Dolejš­13. Hanzlík, 22. Sýkora, 78. Presl. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 3:2. Diváků: 100.
Klatovy: Jarolím - Kopp, M. Vik­tora, Hovorka, Cihlář - Bahleda, Mužík, Sýkora, Brejcha (80. O. Král), Presl (83. Šlechta) - Hanzlík. Trenér  K. Zedek.

Domažlice-Třeboň  2:2
Nováček na těžkém terénu zvládl výborně první půli. Šot nacentroval a do odkryté branky se trefil Schötterl. Brejky hostů dvakrát vychytal Mleziva, ale na přísně naříze­nou penaltu byl krátký. Šot rovněž z pokutového kopu po­slal Domažlice opět do vedení, ale po obrátce se hrálo podle třeboňských not a zrodilo se zasloužené vyrovnání.
Poločas: 2:1. Branky: 10. Schötterl, 40. Šot z PK - 33. Dedaj z PK, 70. Hačka. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 4:4., ČK:1:0 (70. Z. černý). Divá­ků: 380.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Paul, Vacek - Z. Černý, Šámal, Bublík, Manowetz - Schötterl (62. Kotlan), Šot (76. Mifek). Trenér M. Moravec.

Votice-Doubravka  4:0
Mdle hrající hosté nestačili na vyspělost a zkušenost Vo­tic. Bareš trefil tyč, ale za chví­li už hlavička Málka znamena­la vedení. Po ruce Kočího proměnil Svoboda penaltu, a když kanonýr Siegl rozvlnil sít potřetí, bylo definitivně roz­hodnuto o výsledku. Doubrav­ku ještě několikrát podržel novic Tománek v brance.
Poločas: 2:0. Branky: 18. Málek, 40. z PK a 75. Svoboda, 56. Siegl. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 0:2. Divá­ků: 200.
Doubravka: Tománek - Pondě­lík, D. Novák, Lisý (65. Bobák), Kočí - Soukup, J. Šmrha, Faist, Bešta - Švec, Šuranský. Trenér I. Kovács.

Motorlet-Horažďovice  6:0
Hosté podali nedisciplino­vaný výkon bez bojovnosti a nasazení. Jejich chyby Praža­né nemilosrdně trestali. Skóre rychle otevřel Chvátal a další dva góly do přestávky udělaly z duelu jednostrannou záleži­tost. Horažďovická bezradnost pokračovala i po obrátce.
Poločas: 3:0. Branky: 4. Chvátal, 25., 40. a 68. Vnouček, 65. Rezek, 75. Patera. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 1:1. Diváků: 70.
Horažďovice: Mako-Brůha, Stu­lík (80. Jůda), T. Krejčí, Zámeček, ­Klůc, Šafanda, Vaigl (55. Janouš­kovec), Pavlík - Beránek, P. Horváth. Trenér L. Vašica.

V. Žižkov B- Vejprnice  2:0
Na umělém trávníku podaly Vejprnice bojovný výkon. S dorostenci v sestavě favorita několikrát potrápily. Po čtvrt­hodině hry nastřelil obránce L. Rada břevno a za stavu 1:0 mířil stoper R. Černý hlavou o centimetry vedle. Žižkov jistil výhru až v závěru gólem z pě­timetrového ofsajdu, který rozhodčí neodpískali.
Poločas: 0:0. Branky: 50. Blaha, 85. Knobloch. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:1. Diváků: 50.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Löwy, Havránek, Hrdlička, Křen (86. Puh­lovský) - Barnáš (46. V. Rada, 77. Štýs), Aubrecht. Trenér J. Myslive­ček.

Ostatní výsledky:
Písek - Pra­chatice 1:1 (40. Zušťák - 55. Ková­čik),
Jankov-Bzová 1:7 (1:3, 9. M. Pulec - 2., 31. a  48. Ehl, 34., 66. a 77. Čihař, 47. T. Černý),
Admira-Krá­lův Dvůr (pro nezpůsobilý terén odloženo na sobotu 17.11. v 10.15).