20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Tři body vystříleli K. Bubeníček a Holák.

POSTŘEKOV - Fotbalisté Konstantinek vyhráli v Postřekově 2:0

Důležité tři body si s Postřekova přivezli fotbalisté Konstantinových Lázní. V zápase 1. B třídy tam porazili celek místního Sokolu 0:2.

Utkání začali aktivněji hosté a soupeře zaskočili. Slibnou pozici ke vstřelení branky měl už ve druhé minutě Hoffmannn. Důrazní hosté se dočkali v páté minutě, kdy po akci Holáka střílel K. Bubeníček – 0:1. Po patnácti minutách se dostali do hry Postřekovští, ovšem hra se odvíjela mezi šestnáctkami. Výjimkou byly dvě příležitosti domácích, které jim ale kýžené vyrovnání nepřinesly. V závěru poločasu zahrávali Lázně trestný kop a Rašínovu střelu gólman s námahou vytěsnil na roh.

Také ve druhém poločasu drželi hosté Postřekov ´na úzdě´ a v 65. minutě udeřili. Po ose Rašín, Hampapa a Holák se posledně jmenovaný dostal do šestnáctky a s přehledem zvýšil na 2:0. Postřekovští vrhli všechny síly do útoku, což nahrávalo Konstantinkám k rychlým protiútokům. Po jednom z nich se dostal po centrovaném míči do šance K. Bubeníček, ovšem stav se nezměnil. Lázenští dobře bránili a domácí měli v 87. minutě jedinou šanci. Postupovali sami na Sedleckého, ale ten bravurně zneškodnil dva pokusy postřekovského útočníka. Lázně tak ubránily zasloužené a důležité vítězství.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Vaněk, M. Bubeníček, Bock, Macák, Hoffmann, Rašín, Zabloudil, Hampapa,, K. Bubeníček, Holák. Střídali O. Nuhlíček a Packan.

Pavel Rašín, hrající trenér K. Lázní:   „Konečně nám přálo štěstí. Každé mužstvo mělo tři šance. My dvě proměnili, soupeř ani jednu. V minulých zápasech to bylo obráceně.“