Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSudík v Horní Bříze skončil, tým zatím povede Menkyna.

K nezvyklému kroku sáhlo vedení fotbalového klu­bu ZKZ Horní Bříza. Kolo před koncem podzimní části nej­vyšší krajské soutěže klub vyměnil trenéra.
Kouč František Sudík u tý­mu končí a v sobotní podzimní derniéře v Plzni proti Rapidu povede mužstvo dosavadní trenér mládeže Rudolf Men­kyna. Kromě Sudíka končí ta­ké asistent Josef Kohout.
„Při úterním sezení s trené­ry jsme se s nimi dohodli, že působení u týmu ukončí," po­tvrdil informaci sekretář ZKZ Horní Bříza Stanislav Kapr. Tým ze severu Plzeňska je kolo před koncem podzimu v tabulce třetí od konce a má jen o dva body více než předpo­slední SK ZČE Plzeň. „Vedení klubu není spokojeno s dosavadními podzim­ními výsledky ani s umístě­ním v tabulce. Hledáme způ­sob, jak mužstvo pozvednout. Těžko vyměníme jedenáct hráčů, proto jsme sáhli ke změně na postu trenérů. Chceme mužstvo nabudit před sobotním duelem v Plzni s Ra­pidem," vysvětluje krok ve­dení klubu sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.

Menkyna bude koučem tý­mu jen v sobotu. „Zimní pří­pravu už povede nový trenér, kterého do té doby chceme na­jít," dodal Stanislav Kapr.

Václav Vacek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.