Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHolýšov nastřílel Zbůchu půltucet branek a udržel si druhé místo v tabulce krajského přeboru.

V nedělním utkání krajského přeboru hostil v ta­bulce druhý FK Stafin Holýšov v posledních zápasech velice úspěšného nováčka ze Zbůchu. Ten v posledních pěti zápasech neprohrál a vyšplhal se až na pátou příčku tabulky. Tento­krát ale neuspěl, když v Holý­šově utrpěl debakl 6:1.
První poločas byl herně vcelku vyrovnaný, přesto zís­kali domácí dvoubrankový náskok. „V prvním poločase jsme byli velmi efektivní, obě dvě své šance jsme využili ke vstřelení branky," přiznal ho­lýšovský trenér Štěpán Hir­schl.
„Po změně stran jsme hosty přitlačili a během pěti minut přidali další dvě branky. Pak sice měl Zbůch dvě šance, z nichž jednu využil ke vstřelení čestného úspěchu, ale více jsme mu už nedovolili. Zápas jsme dohrávali v exhibičním tempu, hosty zachránil od ješ­tě vyšší porážky velmi dobrým výkonem jejich gólman," zhodnotil nejvyšší výhru svých svěřenců v právě probí­hající sezoně holýšovský lodi­vod.
Jeho protějšek na lavičce Baníku Zbůch Petr Lukášek z vysoké porážky nedělal tragé­dii. "Prohra tak vysokým rozdí­lem nás pochopitelně mrzí, ovšem takový zápas padne ob­čas na každý tým. Celé, utkání nám již od počátku nevyšlo. Nedařila se nám kombinace, byli jsme pomalejší a v obraně nám citelně chyběl zraněný stoper Brož," uvedl kouč. Hosté navíc domácím hrubými chybami v první půli dva góly doslova darovali. „Domácí hráli aktivně a s vel­kou chutí, navíc ve využívání brankových příležitostí byli téměř stoprocentní. A když jsme navíc dohrávali bez vy­loučeného Beneše, nebylo 0 vysoké a zasloužené výhře domácích pochyb," byl po zá­věrečném hvizdu přesvědčen kouč Zbůchu Lukášek.

V posledním kole čeká ho­lýšovské fotbalisty těžký sou­boj v Chrástu, který rozhodne, který z těchto týmů přezimuje na druhém místě za Tacho­vem. Zbůšský nováček přivítá na svém hřišti předposlední SK ZČE Plzeň a má tak reálnou šanci své postavení v tabulce ještě vylepšit.

Ivan Tafat

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.