13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Již předposlední pod­zimní kolo měl o víkendu na programu krajský přebor fot­balistů. První tři týmy jasně zvítězily a mají již před ostat­ními mužstvy značný náskok.

Horní Bříza -Chrást  0:5
Favorizovaní hosté zahájili náporem a po čtvrthodině hry již vedli po gólech Diepolda, Bezdičky a Mojžíše 3:0. Po ho­dině hry byl hostům vyloučen Milan Tyr, přesto dokázali i v deseti přidat další dvě branky. Domácí gólmana Chrástu za, celé utkání prakticky neohro­zili.
Nejlepší hráči: Paukner - Bezdič­ka. Poločas: 0:3. Branky: 4. Diepold, 10. Bezdička, 15. Mojžíš, 66. Hai­delmayer, 83. V. Tyr. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (60. M. Tyr). Diváků: 360.
H. Bříza: Lang - Šimice, Gadač, Krůs, Holík, Paukner (80. Štefá­nek), F. Rozmara, Kohout, Jagerčík (70. Vacek), P. Chocholatý, Bíba. Trenér F. Sudík.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera, Bezdička, Mojžíš (65. V. Tyr), Diepold, Haidelmayer, Křen, M. Tyr, Kroc. Hrající trenéři J. Die­pold a R. Fiala.

SK ZČE Plzeň - M. Touškov  2:3
V první půli měli domácí tlak i šance, přesto šla mužstva do šaten za nerozhodného sta­vu. Po změně stran hosté vyu­žili dvě chyby domácích ke dvoubrankovému náskoku, který domácí stačili v závěru pouze korigovat střídajícím Ulčem.
Nejlepší hráči: nikdo - Lambor. Poločas: 1:1. Branky: 43. Bačkovský, 83. Ulč - 30. (PK) a 70. Lambor, 73. Kalčík. Rozhodčí: Sttikl. ŽK: 3:3. Di­váků:100.
SKZČE: Řezáč-Levý, Strážnický, Šneberk, Bednář (70. Chaluš), Šiml, Fedorco, Bačkovský, Sulek (80. Lenk), Rout, Vlček (60. Ulč). Trenér J. Urbánek.
M. Touškov: Matas - Bruha (20. Kolář, 60. Nosek), Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher, Vrba, Lambor, Havliček, Karbusický (35. J. Fiirbacher), Holý, M. Scheinherr. Hrající trenér K. Bárta.

Tachov - Bolevec  5:1
Zápas byl jednoznačnou zá­ležitostí lídra přeboru. Plzeňá­ci v první půli ještě odolávali jeho náporu, po změně stran již nebylo o vysoké výhře Ta­chova pochyb.
Nejlepší hráči: Hudec - nikdo. Po­ločas: 1:0. Branky: 22., 63. a 72. Hu­dec, 61. Bečvář, 79. J. Viterna - vlastní. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK, 1:2. Diváků: 250.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše, Šácha (59. Machač), Hudec (87. Svoboda), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Boček (46. Bečvář), Malý. Trenér M. Chada.
Bolevec: Klečka (75. Frančík) - Kučera, Dolejší, J. Pelnář, Šnaider (65. Šanoba), Márz, Brejcha, Sou­kup, M. Pelnář (70. Nykles), Šiml (70. Humpál), Greif. Trenér V. Opl.

Rokycany - Manětín  3:3
Domácí brzy vedli a po vyloučení Schveinerta ještě do přestávky přidali druhý gól. Ve druhé půli hosté skóre oto­čili, bod pro domácí zachránil brankou z penalty Mraček.
Nejlepší hráči: Hereit - Mikulík. Poločas: 2:0. Branky: 9. Hereit, 41. Tobrman, 81. (PK) Mraček - 60. M. Pátek, 77. Korynta, 78. Pleyer. Roz­hodčí: Kopejtko. ŽK: 4:3. Č,1:0 (35: Schveinert). Diváků: 150.
Rokycany: Vild - Jícha, Světlík, Čihák (48. Rýdl), Schveinert, To­brman, Mraček, Brož; J. Sche­inherr, Kozler (80. Šťastný); Hereit (63. Kučera). Trenér P. Aubrecht.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Štolka, Ko­rynta, Stejskal, Mikulík, M. Pátek, Šimlinger (46. Cibula). Trenér Z. Štolka.

Přeštice - Chanovice  2:1
V prvním bezbrankovém dějství nevyužily Chanovice celou řadu brankových příle­žitostí. Po přestávce získali domácí zásluhou Šobra dvou­brankový náskok a vítězství i přes snahu hostů uhájili.
Nejlepší hráči: Šobr - Tafat. Polo­čas: 0:0. Branky: 50. a 60. Šobr - 85., Krch. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 4:3. . ČK: 0:1 (90. Hausleitner). Diváků: 150.
Přeštice: Suchánek - Rajchart, Cápal, Šobr, Šteúl, Šindelář (67. Szikszay), Biedermann, Hořký, Benedikt, Krs (19. Bouc), Ostroluc­ký (46. Duchek). Trenér J. Kubeš.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Frý­zek, Hnídek (61. Krch), Varga, Strakoš, Hausleitner, Kučera (55. Kocour), Tafat, Černohorský, Zde­něk. Trenér M. Rambousek.

Holýšov – Zbůch 6:1
V první půli získali domácí po chybách hostů snadno dvoubrankové vedení. Když brzy po přestávce přidal Holý­šov další dvě branky, bylo o osudu utkání rozhodnuto.
Nejlepší hráči: Tlustý - Zábran­ský. Poločas: 2:0. Branky: 18., 53. a 73. Tlustý, 33. a 48. Jeniš, 86. Weis - 69. Schejbal. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (54. Beneš). Diváků:350.
Holýšov: Janča (69. Marcel) - No­vý, Šimka (82. Weis), Snášel, Hrdi­na, Kaas, Majlát, Jeniš (78. Hamer­ník), Tlustý, Procházka, Lukáš (87. Čepela). Trenér Š. Hirschl.
Zbůch: Zábranský - Plahs, Hett­ler, Pfeifer (83. Fořt), Koudela, Paum (46. Kubíček), Steinbach, Schejbal (87. Hájek), Daňhel, Beneš, Herman. Trenér P. Lukášek.

Sušice - Rapid Plzeň  1:2
Domácí šli do vedení po rohu hlavičkou Kodýdka, před pře­stávkou po centru Lišky rov­něž hlavou vyrovnal Kovařík. Nakonec byli šťastnější hosté, když tři minuty před koncem po brejku rozhodl Liška.
Nejlepší hráči: Sládek-Liška. Po­ločas: 1:1. Branky: 15. Kodýdek - 36. Kovařík, 87. Liška. Rozhodčí: Kru­tina. ŽK: 7:4. Diváků: 100.
Sušice: Kindelman-Kodýdek (77. Bešta), Hoda, Hupka (68. Klíma), Potužák (60. Junek), Prchlík, Hrach, Hubáček, Cihlář, Sládek, Procházka. Trenér V. Lešetický.
Rapid: Štrunc (77. Nikrmajer) - Peroutka, Zaoral, Pata, Hucl, Korda (28. Hrdina), Nový (33. Hrubý, 88. Sušánka), Buček, Liška, Brabec, Kovařík. Trenér J. Jílek.

Stříbro – Klatovy B  3:2
První půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po přestávce se hrálo v režii domácích, kteří si třemi góly zajistili těsnou výhru.
Nejlepší hráči: Uhlíř-Presl. Polo­čas: 0:1. Branky: 50. Vágner, 60. Ka­sl, 70. P. Andrle - 25. Presl, 66. Mu­žík. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:5. Di­váků:110.
Stříbro: Józa - Míčka, B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček (46. Hře­bík), Kasl, Šaman, Bednář (90. Slá­ba), Houdek (68. P. Andrle), Vágner. Trenér M. Tůma.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Voráček (72. Ježek), HovoÉka, Ren­dl (72. Jakubec), Šlechta, Mužík, Ví­tovec, Hanzlík, Toman, Presl. Tre­nér I. Lužný.