Výsledky divize sk. A souhrnně.

Fotbalová divize pokra­čovala čtrnáctým kolem. Ze zástupců regionu zabodovaly naplno Klatovy, Horaždovice a Domažlice.

Skupina A

Klatovy – Jankov  4:0
Jednoznačně lepší tým do­mácích soupeře školil. Sýkora uvolnil Zedníka a ten přehodil gólmana. Před druhým gólem pro změnu Zedník přihrál Sý­korovi. Po obrátce zakončil Presl kombinaci svým prvním divizním gólem a účet uzavřel Hanzlík.
Poločas: 2:0. Branky: 16. Zedník, 36. Sýkora, 74. Presl, 90. Hanzlík. Rozhodčí: Haltuf. ŽK: 1:2. Diváků: 200.
Klatovy: Jarolím - Kopp, M. Vik­tora, Sýkora, Cihlář-Bahleda, Mu­žík, Brejcha (77. Šlechta), Zedník (85. 0. Král) - Hanzlík, Presl (77. Hovorka). Trenér K. Zedek.

Bzová – Domažlice  3:4
Nováček začal venku jako z partesu a po půlhodině vedl o tři góly. Bzová gólem do šatny snížila, ale hlavička Kotlana po přestávce znamenala opět tříbrankový náskok pro Do­mažlice. Tlak domácích přine­sl snížení, ale zaslouženou vý­hru už si hosté pohlídali.
Poločas: l:3. Branky: 44. Dubský, 59. a 90. (PK) Ehl - 21. Tesař, 27. Schötterl, 32. Strejc, 57. Kotlan. Rozhodčí: Bacík. ŽK: 3:2. Diváků: 150.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Paul, Vacek-Z. Černý, Bublík, Šámal, Manowetz (90. Mach) - Schötterl, Kotlan (78. Čech). Trenér M. Moravec.

Horažďovice – Admira  2:1
Během osmi minut domácí vstřelili dva góly a rozhodli o výsledku. Ve zbytku utkání se soustředili na defenzívu a zís­kali tři body. Pražané nastřeli­li po přestávce dvakrát tyč a jednou břevno.
Poločas: 2:1. Branky: 6. Vaigl, 8. P. Horváth-23. Kopřiva. Rozhodčí: Krauskopf. ŽK: 3:0. Diváků: 80.
Horažďovice: Kolář - Baloušek, T. Krejčí, Pícka, Zámeček - Berá­nek, Šafanda, Vaigl, Pavlík (53. Klůc) - Smíšek (26. Stulík), P. Horváth. Trenér. L. Vašica.

Vejprnice – Votice  0:0
Bojovným a takticky ukáz­něným výkonem dosáhli do­mácí na remízu. Favorizované hosty nepustili prakticky do šance a neprosadil se ani ka­nonýr Siegl. Největší šanci měl nakonec vejprnický Holý, ale hlavičkoval jen do tyče.
Rozhodčí: Janíček. ŽK: 3:1. ČIL,, 1:0 (78. Holý). Diváků: 200.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Lówy, Holý, Havránek, Křen - Aubrecht, Braun. Trenér J. Mysliveček.

Doubravka – Strakonice  2:3
Poslední tým se dvakrát do­stal do vedení a za stavu 2:1 propásl tutovku Švec. Jihočeši po obrátce využili okének v doubravecké defenzívě a vý­sledek otočili.
Poločas: 2:1. Branky: 4. Soukup, 31. D. Novák - 19. Cibulka, 64. Chvosta, 82. M. Káník. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 3:3. Diváků: 50.
Doubravka: Šilhánek - Pondělík, D. Novák, Lisy, Kočí - Soukup (75. Bobák), J. Šmrha, Faist, Bešta - Švec, Prokš. Trenér I. Kovács.

Ostatní výsledky:
Třeboň - Mo­torlet 3:0 (2:0, 22., 42. a 57. z PK De­daj),
Kr. Dvůr - Písek 6:3 (2:0, 32. Podzemský, 44. Bláha, 58. a 90. Čer­venka, 60. Fulín, 61. Šindelář - 72. Kučka, 73. Tratina, 79. Holan),
Pra­chatice - V. Žižkov B  3:4 (1:2, 32. a 88. Kováčik, 81. Bízek - 3., 28, a 53. Blaha, 59. Demjan)