Kalendář

<< srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální víkendové výsledky a tabulky.

Divize:

Doubravka - Strakonice  2:3,
Klatovy - Jankov  4:0,
Horažďovice - Admira Praha  2:1,
Vejprnice - Votice  0:0,
FC Bzová - J. Domažlice  3:4
J. Třeboň - Motorlet  3:0,
Kr. Dvůr - Písek  6:3,
Prachatice - Žižkov B  3:4.

 1.V. Žižkov B14101333:1031
 2.Králův Dvůr1493234:1630
 3.SK Votice1493215:530
 4.Jis. Třeboň1482425:1826
 5.Strakonice1481525:1825
 6.FC Písek1463527:2321
 7.Adm. Praha1470724:2421
 8.Vejprnice1455423:1620
 9.J. Domažlice1461724:2519
10.Horažďovice1461714:3419
11.TJ Klatovy1451826:2116
12.Prachatice1451823:2716
13.Motorlet1444615:2016
14.FC Bzová1451818:2616
15.SK Jankov1424813:2810
16.Doubravka14031112:403

Krajský Přebor:

H. Bříza - Chrást  0:5,
ZČE - Touškov  2:3,
Tachov - Bolevec  5:1,
Rokycany - Manětín  3:3,
Přeštice - Chanovice 2:1.
Holýšov - Zbůch  6:1,
Stříbro - Klatovy  3:2,
Sušice - Rapid  1:2.

 1.FK Tachov14104042:834
 2.St.Holýšov14101326:1031
 3.Sp. Chrást1485151:1529
 4.S. Manětín1472545:3023
 5.B.Zbůch1471623:2422
 6.Rokycany1448223:1820
 7.SKP Rapid1462632:3520
 8.B.Stříbro1461728:3219
 9.TJ Přeštice1461716:2019
10.Bolevec1454521:2719
11.Chanovice1453624:1918
12.M.Touškov1453620:2618
13.TJ Sušice1444620:3516
14.Hor.Bříza1434714:3513
15.ZČE Plzeň1432915:2711
16.Klatovy B14011310:491

I. A třída:

Losiná - Žákava  0:0,
VS Plzeň - Chlumčany  2:2,
Nýřany - Blovice  3:2,
Chodov - Zbiroh  2:1,
Křimice - Luby  3:2,
Žichovice - Staňkov  2:2,
Koloveč - Nepomuk  5:0,
Mýto - Chotíkov  5:1.

 1.Sl. Koloveč14131050:1140
 2.Nýřany1492335:2429
 3.Chotíkov1472529:2423
 4.TJ Staňkov1464425:1922
 5.Nepomuk1471624:2722
 6.FK Žákava1462626:2420
 7.Chlumčany1462631:2920
 8.VS Plzeň1455423:2320
 9.T.Chodov1454522:2219
10.S. Křimice1454527:2819
11.S. Blovice1444620:2116
12.VD Luby1451820:3016
13.Sl.Mýto1442821:3614
14.M. Zbiroh1441922:3113
15.S. Losiná1425718:2511
16.Žichovice1432923:4211

I. B třída:

Rozvadov - Stod  2:3,
Bělá - Domažlice B  4:0,
Dl. Újezd - H. Týn  4:0,
Chotěšov - H. Huť  1:1,
Planá - Klenčí  0:3,
Bezdružice - Přimda  7:0,
Postřekov - K. Lázně  0:2.

 1.Dl. Újezd1291235:1028
 2.Bezdružice1283129:1327
 3.Rozvadov1280436:2024
 4. Sp. Klenčí1273224:1424
 5. Sl. Stod1253421:1818
 6.Chotěšov1253421:2118
 7.Dyn.H.Týn1244415:1616
 8.Postřekov1250714:2815
 9.S. K. Lázně1235417:1614
 10.Bělá n.R.1242619:1914
 11.Heřm.Huť1234519:2413
 12.BKV Planá1233619:2712
 13.Domažlice B1224623:2610
 14.T.Přimda1201117:471

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.