17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra svého soupeře doslova přejela.

BEZDRUŽICE - Bezdružíčtí v 1. B třídě porazili Postřekov 6:1

Domácí proti pátému mužstvu tabulky začali ofenzívně. Už ve třetí minutě po závaru před brankou hostí prováhal Sládek. Vzápětí pálil Korynta vedle. Desátá minuta už byla gólová. Sérii hlaviček ve vápně Postřekova ukončil Sládek – 1:0. Hosté se nestačili vzpamatovat a po akci Hvízdala a Gengela vedla Jiskra 2:0. V 15. minutě musel po srážce s krvavým zraněním hlavy odstoupit T. Blažek. Následně se po trestném kopu trefil Rudolf – 2:1. Pohříchu jediná kloudná akce hostí za celé utkání. Domácí gól nedeprimoval a tlačili se stále do útoku. Ve 20. min. Gengel prošel celým hřištěm ale branku netrefil. Další šance Komárka, Gengela a Kalisty se neujaly. Posledně jmenovaný si před přestávkou narazil ve vápně s Koryntou a bylo to 3:1. Parádní kombinační akci celého útoku zakončoval Kalista – 4:1.

I druhý poločas začal náporem domácích. Korynta zakončil svůj únik střelou těsně vedle, pak utekl Komárek, ale ještě nedal. Z následující akce se už ale nemýlil – 5:1.Hosté se na polovinu domácích téměř nedostali a Nosek svůj tým několikrát podržel. V 60. minutě ale kapituloval po kombinaci Sládek, Svoboda a Kalista – 6:1. Další šance domácí už nevyužili. Hosté svou hrou zklamali. Porážka byla ještě milosrdná.

Poločas: 4:1. Branky: Kalista2, Gengel 2, Komárek, M. Sládek – Rudolf. Rozhodčí: Klik. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

BEZDRUŽICE: Londa - T. Blažek (15.Vokoun), M. Blažek, L. Blažek, Bastl, Korynta,Hvízdal, M. Sládek, Gengel, Komárek (65. J. Svoboda), Kalista (75. J. Sládek).

Miroslav Gengel, J. Bezdružice: „Sehráli jsme velmi kvalitní utkání a diváci mohou být spokojeni. Hráči podali výborný výkon, hýřili pohybem, dobře kombinovali, dařilo se nám v koncovce. Soupeře jsme pořádně do ničeho nepustili. Kluci si to užívali a naše výhra je zcela zasloužená.“