Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra jede do Bzové.

Třetím rokem už hraje divizní soutěž tým FC Bzová, který bude víkendo­vým hostitelem divizního no­váčka z Domažlic. V tabulce jsou hosté o tři příčky lepší, ovšem jen zásluhou lepšího skóre. Zatímco Domažličané před týdnem doma "jen" remi­zovali v derby s TJ Klatovy, Bzová přivezla nečekanou vý­hru 3:1 z pražského Motorletu a poskočila tak na 12. příčku.
Domažlický kádr ale bohu­žel opět nebude kompletní. „Vedle stále ještě distancova­ného Martina Šota, kterému disciplinární komise bohužel neprominula zbytek třízápa­sového trestu, bude chybět i zraněný Vojta Mifek," říká trenér Miroslav Moravec. Mi­fek totiž po zápase s Klatovy skončil v nemocnici, a i když je nyní už v domácím léčení, jeho start je vyloučen.
„Problémy se svalovým zraněním trápí i středopolaře Michala Bublíka." Přesto Jis­kra jede do středních Čech s nadějí na bodový zisk. „Chtěli bychom napravit malé zavá­hání z minulého kola, kdy jsme věřili v plný bodový zisk na konec jsme ale byli spoko­jení s bodem," dodává trenér.

V bodový zisk věří také ka­pitán Michal Tesař. Ví ale, že to nebude jednoduché. „Ab­sence Šota s Miíkem bude pro naší ofenzívu dost citelná. Přesto věřím, že se nevrátíme s prázdnou," uzavírá zkušený stoper. 

 (poj, jem)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.