Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRychlé snížení na 2:1 nepomohlo.

Nepříjemný de­bakl utržili postřekovští fotba­listé minulý víkend v Bezdru­žicích. Po nečekané domácí čtyřgólové nadílce od desátého Stodu a poklesu na šestou příčku I. B třídy dostali na hřišti třetího týmu tabulky šest gólů.
„Nevím, čím to je. Náš kádr není psychicky odolný. Hráči se po prvním inkasovaném gó­lu začnou příliš strachovat a po druhém se položí úplně," hledá vysvětlení stávající kri­ze postřekovského týmu před­seda oddílu Karel Sladký. „Bohužel všechno stojí a padá s Honzou Bučkem. A právě ten se v úvodu utkání se Stodem zranil a teď má sádru. Takže zřejmě bude chybět i ve zbýva­jících zápasech..."
Bezdružice - Postřekov  6:1 Branky: Kalista 2, Gengel 2, Komárek, M Sládek- Rudlof
Bezdružice byly mírným papírovým favoritem, přesto se dal očekávat vyrovnaný souboj. Ale jen chvíli. Domácí začali velmi ofenzívně a popr­vé zahrozili už ve třetí minutě. A po deseti minutách už vedli, když sérii hlaviček ve vápně Postřekova ukončil Sládek. Než se hosté vzpamatovali, po akci Hvízdala s Gengelem prohrávali už od dvě branky. Divoký úvod završila 15. minuta, kdy po srážce se sou­peřem musel jeden z domácích s krvácející hlavou odstoupit. A po následujícím trestném kopu postřekovský Rudlof snížil - 2:1. To však byla - jak se později ukázalo - jediná vy­dařená akce hostů za zápas. Od té chvíle jakoby na hřišti byli už jen domácí. Jejich úto­ky se valily jeden za druhým a bylo jen otázkou času, kdy po­střekovská obrana opět kapi­tuluje. Nakonec se domácí prosadili až těsně před pře­stávkou, ale opět dvakrát v rychlém sledu. Na konci obou gólových akcí byl Kalista.
I druhý poločas začal nápo­rem domácích. Ten vyvrcholil pátým gólem z kopačky Ko­márka. Hosté se na polovinu domácích téměř nedostali a gólman Nosek svůj tým něko­likrát podržel. V 60. minutě ale po další kombinaci domácích a střele Gengela kapituloval po­šesté. A přestože další šance už domácí nevyužili, hosté svou hrou zklamali.
„Hrálo se prakticky na jed­nu branku, i když ještě do sta­vu 2:1 jsme se drželi. Ale ná­znaky šancí jsme nevyužili a soupeř nás pak dorazil třetím gólem," říká postřekovský trenér Petr Váchal, který po­strádal několik hráčů základní sestavy. „Domácí nás předčili v pohybu i v nasazení, byli jsme stále pod tlakem. Proto si absolutorium zaslouží gólman Nosek, který spoustu šancí po­chytal a byl naším nejlepším hráčem," dodává trenér.

Ten zároveň věří, že do do­mácího zápasu s Konstano­vými Lázněmi probudí ve svých hráčích alespoň větší bojovnost. „V Bezdružicích jsme prakticky nefaulovali, přestože soupeř byl dost agre­sivní. Konstantinky snad ta­kové nebudou. A pokud ne­prohrajeme první poločas, ve druhém zabojujeme," uzavírá trenér.

Milan Ježek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.