11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Luby se v deseti zlepšily, ale podruhé nesrovnaly.

Až druhý ze tří domá­cích zápasů v řadě přinesl Ta­tranu Chodov tři body. Týden po porážce 1:2 v okresním der­by se Staňkovem Chodovští porazili Start Luby a v tabulce se posunuli na desátou příčku právě před svého soupeře. Tomu tak oplatili dva roky starou domácí porážku ze se­zony, v níž nakonec postoupili do krajského přeboru.
Pro hosty to přitom byl už osmý podzimní zápas na sou­peřově hřišti. I když původně se ve 13. kole mělo hrát v Lu­bech. „Zápas se hrál v obráce­ném pořadí na žádost soupeře. Lubské hřiště si pronajalo město na nějakou soutěžní vý­stavu kníračů," vysvětluje předseda chodovského Tatra­nu Miloslav Strnad.
Chodov – Luby  2:1 (1:1), Branky: 21. Pfeifer, 49. Kuboušek - 33. Krotký
Domácí začali útočně a hned v úvodu si Pfeifer a pak Fišer vytvořili i "stoprocentní“ gólové šance. Domácí fanoušci litovali zejména té, kterou měl Fišer. Obešel totiž obránce i gólmana, ale z velkého úhlu prázdnou branku netrefil. Chodovští se tak dočkali až ve 21. minutě. Po centru ze strany se ve vápně prosadil Pfeifer. Po inkasované brance ožili i hosté. Hra se srovnala a ve 33. minutě bylo vyrovnáno i skó­re. Po lubském rohu s k odra­ženému míči dostal Krotký, prokličkoval se závarem před brankou a střelou do protipo­hybu nedal Staviarskému se zakrytým výhledem šanci.
Také ve druhé půli začali aktivněji domácí a tenokrát se radovali už po čtyřech minu­tách. Pfeifer pronikl až do vápna, kde si obhodil i gólma­na. Ten jej chytil na nohu a Kuboušek pak z nařízené pe­nalty vrátil Tatranu vedení. Tentokrát už ale domácí nene­chali soupeře ožít a sami se tlačili dopředu. Výsledkem ale byly jen další nevyužité šance. Ty největší měli Kobes a Fišer, kteří běželi sami na lubského brankáře. Ten je ale vychytal. V 70. minutě byl vyloučen hostující kapitán Smolík, kte­rý na žlutou kartu reagoval protesty tak, že vzápětí dostal druhou. Ale v deseti byli hosté paradoxně lepší. Náhle byli ak­tivnější a měli i blízko k vy­rovnání. Tatran ale podržel gólman Staviarský. Navíc po­sledních devět minut dohráva­li v deseti i domácí. Smazal totiž napravil své zaváhání v rozehrávce faulem, ale protože před unikajícím soupeřem už bylo jen 30 metrů a gólman, vi­děl chodovský obránce rovnou červenou kartu. Ani to už ale změnu skóre nepřineslo.

„I když jsme mohli vyhrát mnohem výrazněji, máme tři body a to je důležité," hodnotí sobotní zápas Strnad, který věří v úspěch i v příštím kole, kdy do Chodova přijede Zbi­roh. „Ze tří domácích zápasů v řadě jsme chtěli alespoň sedm bodů. To se už nepovede, pro­tože jsme prohráli se Staňko­vem. Přitom ten hrál špatně, zrovna tak jako my. Ale se Zbi­rohem to snad vyjde. Body prostě potřebujeme."