Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBezdička prodoužil neporazitelnost Chrástu.

Do Zbůchu,jenž v posledních čtyřech zápasech naplno bodoval, přijel Chrást, do té doby druhý tým tabulky krajského přeboru. Přivezl s sebou i kanonýra Bezdičku, s 26 góly nejlepšího střelce sou­těže. Na atraktivní duel se o svátečním odpoledni přišlo podívat 350 diváků, nejvyšší návštěva kola.
V chladném „dušičkovém" počasí hřál diváky útočný a bojovný fotbal. Hosté vedli brankou kanonýra Bezdičky, ale Zbůch dvěma „slepenými" góly skóre otočil. Jenže potom se znovu prosadil Bezdička a ještě do přestávky bylo vyrov­náno. Zkušený kanonýr se tak postaral o to, že Chrást ani ve třináctém podzimním zápase neprohrál.
Po změně stran se obě muž­stva snažila o vítěznou trefu, z několika nadějných akcí na obou stranách se však žádná neujala. Rozruch přineslo posled­ních patnáct minut zápasu. Nejdříve byl na nosítkách od­nesen zraněný domácí obrán­ce Brož a v závěru zápasu byl vyloučen hostující Komárek. „Bylo vidět, že na sebe na­razila kvalitní mužstva, pátý v tabulce hostil druhého. Hrálo se nahoru dolů, domácí byli nepříjemní v osobních soubo­jích," uvedl po utkání trenér Chrástu Robert Fiala. „Nás přibrzdila červená karta na konci zápasu. Myslím si, že bod je pro obě strany za­sloužený, osobně ho beru jako zisk," dodal chrástecký kouč.

Domácí trenér Petr Luká­šek s dělbou bodů souhlasil. „Hosté měli až do vyloučení je­jich hráče více ze hry, byli fot­balovější. My jsme hráli zod­povědně a velmi bojovně, i proto je remíza naprosto za­sloužená," míní kouč Baníku Zbůch. „Viděli jsme velmi kva­litní utkání," dodal domácí trenér.

Martin Šprysl

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.